Zespół Szkół w Bytomiu Odrzańskim

ul. Kościelna 9, tel. 68 3884149, fax 68 3885427, zsbosekretariat@wp.pl

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO
NA ROK SZKOLNY 2010/2011


PRZYJAZD:


KURS I

6.35 BYTOM ODRZAŃSKI
KRÓLIKOWICE
MAŁASZOWICE
POPOWO WIEŚ
POPOWO SKRZYŻOWANIE
BYTOM ODRZAŃSKI

KURS II

7.10 BYTOM ODRZAŃSKI
BYCZ
TARNÓW BYCKI WIEŚ
BYTOM ODRZAŃSKI
KURS III

7.30 BYTOM ODRZAŃSKI
BONÓW WIEŚ
WIERZBNICA
BYTOM ODRZAŃSKI
ODJAZD:
KURS IV

12.40 BYTOM ODRZ.
12.45 DROGOMIL
12.48 BODZÓW
12.55 SOBOLICE
13.05 BYTOM ODRZAŃSKI

KURS V

13.10 TARNÓW BYCKI
13.15 BYCZ
13.20 KRÓLIKOWICE
13.25 MAŁASZOWICE
13.30 POPOWO WIEŚ
13.33 POPOWO SKRZYŻOWANIE
13.40 BYTOM ODRZAŃSKI

KURS VI

13.40 BYTOM ODRZAŃSKI
13.50 WIERZBNICA
13.55 BONÓW
14.10 BYTOM ODRZAŃSKI

KURS VII

14.27 BYTOM ODRZAŃSKI
14.33 DROGOMIL WIEŚ
14.38 BODZÓW
14.45 SOBOLICE
14.55 BYTOM ODRZAŃSKI

KURS VIII
14.55 BYTOM ODRZAŃSKI
TARNÓW

BYCZ
KRÓLIKOWICE
MAŁASZOWICE
POPOWO WIEŚ
POPOWO SKRZYŻOWANIE
WIERZBNICA
BONÓW

UWAGA!
WE WTORKI ODJAZDY KURSU VII I VIII ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH GODZINACH:


KURS VII

16.00 BYTOM ODRZAŃSKI
DROGOMIL WIEŚ
BODZÓW
SOBOLICE
BYTOM ODRZAŃSKI

KURS VIII
16.30 BYTOM ODRZAŃSKI
TARNÓW

BYCZ
KRÓLIKOWICE
MAŁASZOWICE
POPOWO WIEŚ
POPOWO SKRZYŻOWANIE
WIERZBNICA
BONÓW

Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.